Malowanie ogrodzeń

Malowanie ogrodzeń - Warszawa

Malowanie i konserwacja ogrodzeń - Warszawa

Ogrodzenie wokół domu czy też innego obiektu ma bardzo duży wpływ nie tylko na ochronę danego budynku. Dobrze dobrany płot spełnia bowiem także rolę dekoracyjną i w szczególny sposób wpływa na estetykę ogrodu, jak i ogólny wygląd otoczenia.

Pragnąc uzyskać zadowalający oraz długotrwały efekt, po zamontowaniu ogrodzenia należy w odpowiedni sposób dbać o pielęgnacje wszystkich elementów, z którego jest ono stworzone. Realizowane przez nas usługi pomogą Państwu w tym zadaniu. Oferujemy malowanie płotów oraz siatek na terenie miasta Warszaw, a także jego okolic.
konserwacja ogrodzeń - WarszawaW ramach realizowanych przez nas usług, zapewnić możemy profesjonalne:

  • malowanie ogrodzeń: pędzlem, wałkiem, pistoletem;
  • piaskowanie oraz mycie myjką ciśnieniową;
  • czyszczenie z rdzy;
  • uzupełnianie ubytków w ogrodzeniu.

 

Nie tylko malowanie ogrodzeń...

Nasza firma zajmuje się wszystkimi typami ogrodzeń. Podczas malowania ogrodzeń, jak i innych prac konserwujących bądź czyszczących, stosujemy wyłącznie wysokiej jakości środki cenionych producentów. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy w każdym przypadku zapewnią niezwykle dokładne oraz precyzyjne malowanie, z którego z pewnością będziecie Państwo zadowoleni.

Oprócz barwienia i malowania ogrodzeń, zajmujemy się także malowaniem architektury ogrodowej. Zadbamy o wszelkiego rodzaju tarasy, balkony czy też meble ogrodowe.

Malowanie ogrodzeń Otwock - realizacje

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577