Mycie elewacji i kostki

Mycie elewacji i kostki brukowej - Warszawa

Mycie elewacji i kostki brukowej - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Oprócz usług dotyczących zakładania ogrodów oraz pielęgnacji i zieleni, podejmujemy się także prac porządkowych, które związane są z utrzymaniem czystości i estetyki miejsc nieobsadzonych roślinami.Mycie elewacji - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

W ramach takich usług podejmujemy się mycia oraz czyszczenia:

  • mycie elewacji budynków;
  • mycie kostki brukowej tworzącej chodniki lub wyłożonej na podjazdach.

 

Efektywne sposoby mycia elewacji i kostki brukowej

Elewacje, na których osadzają się zabrudzenia to powszechny problem. Zabrudzenie fasad domów jednorodzinnych, kamienic, czy też budynków publicznych doprowadza do zatracenia estetyki, jaką powinny zachowywać elewacje. Oferowane przez naszą firmę czyszczenie struktury powierzchni przywraca budynkom właściwy i zadbany wygląd. Stosujemy jedynie odpowiednie i sprawdzone środki, które są adekwatnie dobierane do powierzchni, które podlegają czyszczeniu. Zabrudzenia elewacji zwykle są dość trwałe i niezbyt łatwo podlegają usuwaniu. Zwykłe mycie elewacji może okazać się działaniem mało skutecznym. Czyszczenie takich zabrudzeń wymaga odpowiedniego oszacowania ich głębokości oraz rozpoznania, na jakim podłożu występują. Zanieczyszczenia pochodzące od spalin oraz dymu - a z takimi mamy do czynienia na terenie miasta Warszawa - powinny być usuwane przy zastosowaniu właściwych detergentów.

mycie kostki brukowej - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, ZąbkiW podobny sposób działamy w sytuacji oczyszczania kostki brukowej. Tylko zastosowanie odpowiednich preparatów oraz urządzeń czyszczących, umożliwia dokładne usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni kostki brukowej. To niezwykle istotne, gdyż zabrudzenia kostki brukowej, ze względu na jej porowatość są dość trudne do usunięcia. Mycie kostki wymaga użycia dobrego środka oraz zastosowania mocnego oddziaływania mechanicznego na jej powierzchnię przy użyciu myjek wysokociśnieniowych.

Zlecenia mycia elewacji oraz kostki brukowej realizujemy w obrębie miasta Warszawa oraz w jego okolicach.

Warto zaznaczyć, iż każde zlecenie traktowane jest przez pracowników z najwyższym zaangażowaniem. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo skorzystać z usługi, jaką jest czyszczenie elewacji lub mycie kostki brukowej, z pewnością będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Polecamy Państwu solidność i dokładność firmy Krzak z miasta Warszawa!

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577