Odśnieżanie - cennik

Odśnieżanie Warszawa - cennik

Odśnieżanie – korzystny cennik

Któż z nas nie lubi patrzeć jak za oknem prószy śnieg, a okolica z każdą minutą staje co raz bielsza? Ten niewątpliwy atut zimowej aury, bardzo często jednak, staje się jej minusem. Gdy po całej nocy opadów, posesja przed domem jest cała w śniegu i trudno odnaleźć pozostawione na parkingu auto, z pewnością wiele osób mniej przychylnie patrzy na zimowe walory. Czy jest na to sposób? Czy styczniowe i lutowe tygodnie można spędzić bez konieczności walki z białą pokrywą? Zdecydowanie tak! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Odśnieżanie - cennik - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, ZąbkiPotrzeby odśnieżania nie można lekceważyć. To kwestia bezpieczeństwa, regulacji prawnych oraz zwykłego komfortu funkcjonowania w warunkach zimowych. Brak odśnieżania to także element ryzyka dla infrastruktury budowlanej. Zlodowaciały śnieg uszkadza nawierzchnie, elewacje czy rynny. Stąd warto zadbać o dokładne odśnieżanie, tym bardziej, że jego koszt nie jest wysoki, a ponadto śnieg w naszym klimacie nie pada aż tak często. Mamy nadzieję, że nasz cennik zachęci Państwa do współpracy w zakresie usuwania zalegającego śniegu, tam gdzie nikomu nie jest on potrzebny.
Zleć skuteczne odśnieżanie w Warszawie!

Realizujemy odśnieżanie posesji prywatnych i publicznych. Oferujemy atrakcyjny cennik oraz kompleksową obsługę, na którą składa się nie tylko oczyszczanie chodników, dróg czy parkingów, ale także pryzmowanie oraz wywóz śniegu.

Na naszą ofertę składa się także profesjonalne odśnieżanie dachów. Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje, a specjalistyczny sprzęt pozwoli sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu. Oprócz najwyższej jakości usług, zapewniamy także niski koszt naszej pracy.

Cennik realizowanych przez nas odśnieżeń chodników bądź dachów zależny jest od wybranej przez Państwa opcji. Oferujemy bowiem usługi jednorazowe oraz całosezonowe.

Do współpracy zapraszamy osoby indywidualnie oraz firmy i instytucje z Warszawy lub okolic.

Odśnieżanie - galeria

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577