Odśnieżanie chodników i dróg

 Odśnieżanie chodników Warszawa

Odśnieżanie chodników i dróg - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Wraz z nastaniem zimowych miesięcy, parkingi, chodniki czy też drogi, coraz częściej zaczyna pokrywać biała warstwa śniegu, dlatego z pomocą przychodzi nasza usługa: odśnieżanie chodników i odśnieżanie dróg. Zarówno w przypadku terenów prywatnych, jak i użyteczności publicznej, niezbędne jest wówczas skuteczne i regularne odśnieżanie. Mając na uwadze bezpieczeństwo osób korzystających z chodników i dróg, jak też dostosowując się do obowiązujących przepisów, należy zadbać o pozbycie się zalegającego i utrudniającego poruszanie się śniegu.

Odśnieżanie chodników Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, ZąbkiOferowane przez naszą firmę odśnieżanie chodników i dróg, skutecznie pomoże Państwu w realizacji powyższych założeń.

 

Odśnieżanie i posypywanie

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, spółdzielnie mieszkaniowe, jak również osoby prywatne. W każdym przypadku zapewnimy skuteczne oraz terminowe odśnieżanie, a teren, nad którym sprawujecie Państwo opiekę – nawet w przypadku dużych opadów, zawsze będzie należycie oczyszczony z białej pokrywy.

Zaoferować możemy odśnieżanie m.in.:

  • odśnieżanie i posypywanie (solą, piaskiem) chodników,
  • odśnieżanie parkingów,
  • odśnieżanie dróg.

Zajmujemy się także pryzmowaniem oraz wywozem śniegu.

Klientom z Warszawy oraz okolic - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki, oferujemy możliwość współpracy stałej – sezonowej (odśnieżanie abonamentowe) lub też jednorazowej.

Odśnieżanie - galeria

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577