Legionowo

Ogrody Legionowo

OGRODY, SADZENIE I WYCINKA DRZEW, ODŚNIEŻANIE - LEGIONOWO

Ogrody: projektowanie, pielęgnacja i zakładanie ogrodów, trawników, odśnieżanie, wycinka drzew

Firmę KRZAK tworzy zespół ludzi składający się z architektów, a także specjalistów z branż usług ogrodniczych i branż prac ziemnych. Firma od kilkunastu lat stawia na stały rozwój, dzięki czemu rok po roku, zdobywamy coraz większe doświadczenie i bazę nowych klientów. KRZAK doradzi jak zaprojektować ogród, pomoże w założeniu ogrodu i wytnie drzewo, które przeszkadza w wizualizacji ogrodu. 

 

Od projektowania i zakładania, po pielęgnację ogrodów i trawników...

projektowanie ogrodów legionowo

Do kompleksowej oferty należą:

  • ogrody - projektowanie ogrodów, terenów zielonych i innych,
  • nawadnianie terenów zielonych,
  • zakładanie ogrodów, trawników,
  • pielęgnacja ogrodów, trawników, roślinności,
  • wycinka i sadzenie drzew
  • odśnieżanie

zakładanie ogrodów legionowo

Ogrody, trawniki - od projektu po realizację

Od ponad kilkunastu lat Klienci zlecają nam prace, związane z usługami ogrodniczymi. Na sukces naszej firmy składają się przede wszystkim Klienci, którzy nam zaufali i polecili nas swoim znajomym, rodzinie, czy przyjaciołom. Stąd najważniejszym punktem w naszej firmie jest wysoka jakość obsługi. W przypadku mini usług, awarii dotyczących systemu ogrodowego jesteśmy w stanie naprawić, rozwiązać dany problem. Ogrody wykonane przez firmę KRZAK są polecane w całym województwie.

Zajmujemy się wykonywaniem projektów ogrodów. Oprócz tego, przeprowadzamy drobne prace pielęgnacyjne w istniejącym już ogrodzie. Projektując ogrody, kierujemy się wizją Klienta, połączoną z doświadczeniem technicznym pracownika, wykonującego projekt ogrodu. 

wycinka drzew legionowoPo zatwierdzeniu projektu ogrodu, następuje następny etap, a mianowicie przygotowanie do założenia ogrodu. W tej części są wykonywane prace fizyczne, które pozwolą przyszłemu ogrodowi przyjąć formę, która została uprzednio przedstawiona w formie projektu. Oczywiście zakładanie ogrodów nie może być wykonywanie w czasie zimy, ze względu na pogodę, stan gleby etc. 

Trzecią gałęzią, na której się skupiamy w naszej branży jest wycinka drzew. Jako firma z tradycją, oferujemy kompleksowe wycinanie drzew na terenach parków i nie tylko! Oprócz tego sadzenie i wycinka drzew to kolejna usługa, które oferujemy naszym Klientom. Pracownicy, wykonujący usługę są zabezpieczeni przed wszelkimi zagrożeniami, dlatego stanowczo zabraniamy wycinki na własną rękę. W przypadku kłopotów jesteśmy dostępni 24h na dobę. 

 

Projektowanie, pielęgnacja i zakładanie ogrodów - Legionowo

Projektowanie i zakładanie ogrodów, trawników, odśnieżanie dróg i chodników, wycinka drzew, systemy nawadniające oferujemy nie tylko w miejscowości Legionowo, ale także na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy.

OGRODY, SADZENIE I WYCINKA DRZEW, ODŚNIEŻANIE - LEGIONOWO

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577