Nowy Dwór Mazowiecki

ogrody Nowy Dwór Mazowiecki

OGRODY NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Nasze przedsiębiorstwo usług ogrodniczych od ponad kilkunastu lat realizuje kompleksowe usługi z zakresu ogrodów i niektórych prac ziemnych. Nasze usługi świadczymy na terenie Nowe Dworu Mazowieckiego oraz okolic. Podejmujemy się prac dla klientów indywidualnych, a także firm i dużych przedsiębiorstw. Nasze zasoby, należące do urządzeń są nowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się każdej realizacji. Od parunastu lat cieszymy się zaufaniem wielu Klientów, dzięki czemu stali Klienci polecają nas nowym. Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, wycinka drzew i sadzenie drzew to cztery, podstawowe gałęzie w naszej branży. 

Lista ofertowa:

  • profesjonalne projektowanie ogrodów,projektowanie ogrodów Nowy Dwór Mazowiecki
  • doradztwo w zakresie projektowania,
  • terminowe zakładanie ogrodów,
  • wycinka roślinności (krzewy, drzewa i inne),
  • odśnieżanie dróg, dachów, posesji, firm.

zakładanie ogrodów Nowy Dwór MazowieckiPrzez kilkanaście lat, klienci z Nowego Dworu Mazowieckiego zlecali naszej firmie projektowanie ogrodów, dzięki zaufaniu, którym nas obdarzyli, obecnie, jesteśmy w stanie podjąć się przeróżnych realizacji z zakresu usług ogrodniczych. Przy projektowaniu ogrodów potrzebujemy szczegółowych wymiarów, które pozwolą naszej firmie ustalić w dokładny sposób rozmieszczenie projektowanego ogrodu.

Założenie ogrodu jest czynnością, która jest wdrażana po zaakceptowaniu projektu ogrodu i terminu. Jako firma projektowo-usługowa dajemy liczne rabaty wycinka drzew Nowy Dwór Mazowieckina prace związane z zakładaniem ogrodów. Oprócz tego, warto wspomnieć, że doradzamy w kwestii roślinności, ich pielęgnacji, utrzymania i ochrony. Ogrody przydomowe powinny być naszą wizytówką, dlatego polecamy najlepsze, dostępne narzędzia, pomocne przy pielęgnacji ogrodów.

Dla klientów indywidualnych, firm i dużych przedsiębiorstw podejmujemy się kompleksowej wycinki drzew i nie tylko. Przygotowujemy tereny pod budowę np. placów. Po zakończonej wycince sprowadzamy potrzebny tabor do wywozu wyciętych elementów. Wycinamy drzewa na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego jak i również na terenie całej Warszawy i okolic.

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577