Projektowanie ogrodów

Ogrody Warszawa

Ogrody, projektowanie ogrodów - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Projektowanie ogrodów WarszawaOgrody to nasz konik. Oferujemy kompleksową usługę od projektowania ogrodów po zakładanie i późniejsza pielęgnację ogrodów.

Naszym celem jest stworzenie ogrodu, który będzie odzwierciedleniem Państwa wizji i oczekiwań. Mając na uwadze ten priorytet, podczas wykonywania wszystkich zadań staramy się o stosowny dobór roślin oraz właściwą ich kompozycję.

Projektowanie ogrodów wymaga od nas ogromnej wiedzy oraz zastosowania specjalistycznych rozwiązań. Najistotniejszym elementem tworzenia projektu jest rozmowa z Klientem. Takie działania pozwalają nam stworzyć przestrzeń odpowiednio dostosowaną do indywidualnych potrzeb inwestora oraz zgodną z panującymi lokalnie warunkami środowiskowymi. 

Przy projektowaniu ogrodów uwzględniamy odmienne wymagania poszczególnych grup roślin, dobierając dla nich miejsca odpowiadające specyficznym warunkom wegetacji. W ten sposób jesteśmy w stanie zmniejszyć do minimum czynności związane z późniejszą pielęgnacją i utrzymaniem ogrodu. 

Projektowanie ogrodów związane jest również z odpowiednim układem przestrzennym poszczególnych elementów architektury krajobrazu. Tworzenie odrębnych przestrzeni zielonych w zgodzie z ogólną wizją całości ogrodu, wymaga zastosowania motywu przewodniego, np. charakteru działki (rozrywkowy, ozdobny) lub stylu (angielski, francuski, romantyczny, itp.).

Nie tylko projektowanie ogrodu...

 • Ogrody Białołęka

  dwie koncepcje wykorzystania terenu pod ogród
 • projekt techniczny szaty roślinnej i nawierzchni wykonanej w skali 1:100 lub 1:200 
 • (bardzo pomocny jest podkład z mapy sytuacyjno - wysokościowej terenu)
 • zestawienie roślin pod kątem gatunkowym w ujęciu tabelarycznym wraz z zaleceniami hodowlanymi
 • wycenę materiałów i robocizny
 • projekt techniczny systemów nawadniających oraz oświetlenia (opcjonalnie)
 • wizualizację poszczególnych elementów ogrodu (opcjonalnie)

Ogrody powstają nie tylko w Warszawie, ale też okolicznych miejscowościach, takich jak: Warszawa Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki. W każdej z tych miejscowości budowane są nowe osiedla mieszkalne, dlatego warto pomyśleć o profesjonalnej usłudze, jaką jest projektowanie ogrodów.

 Projektowanie ogrodów Białołęka

Urządzanie i aranżacja ogrodów przydomowych

Ogrody LegionowoNa to, jak prezentować się będzie przydomowy ogród, wpływają różne czynniki, które dopiero odpowiednio dobrane i zestawione, zapewnić mogą wymarzony efekt. Dlatego też, każdy kolejny etap na drodze do urządzenia ogrodu, musi być odpowiednio zaplanowany i dopracowany.

Rola przyjemnie wyglądającego ogrodu jest nie do przecenia. To miejsce odpoczynku, spotkań, rodzinnych lub towarzyskich, miejsce zabaw dzieci. Stąd tak istotna jest pierwotna aranżacja ogrodów przydomowych, uwzględniająca potrzeby i preferencje ich właścicieli. Nie mniej ważnym etapem powstawania ogrodów jest ich urządzanie. Meble, konstrukcje czy ewentualne instalacje do zabaw powinny współtworzyć spójną całość z innymi elementami wyglądu ogrodu. Zwracamy przy tym uwagę, że często ogród swój właściwy urok zyskuje w momencie, gdy zasadzone w nim rośliny uzyskają określone wymiary. Te wszystkie elementy składają się na usługi takie, jak aranżacje ogrodów przydomowych.

Nasza firma oferuje fachową pomoc przy aranżacjach ogrodów, których rezultatem będzie ogród, spełniający wszelkie Państwa oczekiwania i wymagania. Pragniemy pozwolić Państwu na pełną radość, płynącą z możliwości obcowania z piękną, a zarazem zdrowo rozwijającą się roślinnością.Projektowanie ogrodów Legionowo

Na samym początku, nasi doświadczeni projektanci stworzą plan, który oczywiście uwzględni wszelkie życzenia oraz sugestie Klienta. Zamieszczone na planie projektowym propozycje aranżacyjne zawierać będą zarówno stosownie dobraną roślinność, jak również elementy ozdobne oraz małą architekturę ogrodową. Po konsultacjach oraz wybraniu najlepszych dla danego terenu rozwiązań, proponowana aranżacja działki będzie wcielana w życie. Ten etap urządzania przydomowych ogrodów zawiera m.in. takie prace, jak:

 • kształtowanie terenu,
 • instalowanie systemów nawadniających oraz oświetlenia,
 • zakładanie trawników, nasadzanie roślin itp.,
 • montaż elementów architektonicznych.

Nasza firma – mająca swoją siedzibę w Warszawie, realizuje nie tylko aranżacje ogrodów przydomowych, ale także terenów zielonych przed firmami, placówkami itd. Zapraszamy do współpracy!

 Ogrody Projektowanie ogrodów Marki

Ogrody przydomowe – projektowanie i zakładanie

Ogrody Radzymin Projektowanie ogrodówStworzenie przydomowego ogrodu, który bez względu na porę roku, będzie nie tylko cieszył swoim wyglądem, ale także prawidłowo i zdrowo się rozwijał, wymaga odpowiedniego podejścia. Tylko poświęcenie stosownej ilości czasu oraz energii, pozwoli uzyskać satysfakcjonujące pod każdym względem efekty. A co jeśli tego brakuje? Albo pomimo starań, ogród nie wygląda tak jak powinien? Czas zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy z dowolnych zielonych terenów stworzą wspaniałe ogrody!

Prezentowana przez firmę KRZAK oferta, zawiera szereg usług, dzięki którym Wasz przydomowy ogród nareszcie będzie magicznym miejscem, idealnym do przesiadywania i relaksowania się. Proponujemy bowiem:

 • projektowanie działek;
 • zakładanie ogrodów przydomowych;
 • pielęgnowanie terenów zielonych.

Ogrody Ząbki Projektowanie ogrodówTworząc projekty ogrodów przydomowych, mamy na uwadze Państwa życzenia. Chcemy, aby nasze dzieła stanowiły przestrzeń pod każdym względem odpowiadającą Państwa oczekiwaniom. W połączeniu z posiadanym przez nas doświadczeniem oraz wiedzą, pozwala to stworzyć miejsca wymarzone i idealne – prawdziwe ogródki przydomowe z Państwa marzeń. 

Z naszą pomocą, zarówno małe ogródki przydomowe, jak i duże – przed willami czy większymi kompleksami mieszkalnymi, zyskać mogą wyjątkowy oraz niepowtarzalny charakter.

Projektując ogrody przydomowe, staramy się ocenić kompleksowo zastane warunki oraz znaleźć rozwiązania optymalnie dostosowane do warunków glebowych, ukształtowania i naturalnego oświetlenia terenu. Dostosowujemy pod względem wyboru gatunki roślin, w tym głównie drzew, do wielkości działki. Staramy się zachować równowagę. Projektowanie ogrodów przydomowych wymaga przewidywania. Wyobrażamy sobie, jak ogród będzie wyglądać za 10 czy 15 lat. W oparciu o taką symulację uzgadniamy z właścicielem finalną wizję jego wymarzonego ogrodu.

Nasza firma ma swoją siedzibę w Warszawie – właśnie tam, w głównej mierze realizujemy swoje usługi. Jednakże podejmujemy się również zleceń z innych miast i regionów. Jeśli marzą się Państwu zadbane, wspaniałe ogródki przydomowe, wystarczy skorzystać z usług firmy Krzak. 

 Ogrody Projektowanie ogrodów - Warszawa Białołęka

Pielęgnacja ogrodów oraz terenów zielonych

Ogrody - Warszawa, Białołęka, Legionowo, MarkiNa realizowane przez nas usługi składa się projektowanie każdego rodzaju terenów zielonych – przydomowych, prywatnych, jak i publicznych. Podejmiemy się każdego zlecenia – niezależnie od tego, czy trzeba zaprojektować skwer, ogród, czy teren rekreacyjny. Każdorazowo zapewnimy profesjonalne planowanie, którego rezultatem będzie doskonała przestrzeń, dostosowana do wszelkich oczekiwań inwestora, jak też uwarunkowań środowiskowych. W projektach uwzględniamy zarówno dobór odpowiedniej szaty roślinnej, elementów małej architektury, systemów oświetleniowych oraz nawadniających.

 

Kompleksowa pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych

Oprócz profesjonalnego projektowania ogrodów i wszelkich terenów zielonych, nasza firma świadczy także usługi kompleksowej pielęgnacji obszarów roślinnych.

Projektowanie ogrodów - Warszawa, Białołęka, Legionowo, MarkiKonserwacja ogrodów, parków czy też skwerów, realizowana może być jednorazowo lub też w ramach umowy abonamentowej. W zależności od oczekiwań oraz wymagań Klienta, zapewnić możemy m.in.:

 • koszenie, nawożenie czy też wertykulacje trawników;
 • przycinanie drzew, krzewów i roślin,
 • nawożenie i odchwaszczanie;
 • zabezpieczanie roślin na zimę;
 • odśnieżanie i wycinkę drzew;
 • renowację małej architektury.

Więcej o pielęgnacji ogrodów w artykule: Pielęgnacja ogrodów.

 

Projektowanie ogrodów - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Ogrody i wszystko co z nimi związane, czyli projektowanie ogrodów, zakładanie czy pielęgnacja ogrodów, proponowana jest na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości: Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki.

Ogrody Świerkowa - realizacje

Ogrody Słoneczna - realizacje

Ogrody As - realizacje

Ogrody Grabina - realizacje

Ogrody Oczko - realizacje

Ogrody Tadzio - realizacje

Ogrody Wilanów - realizacje

Ogrody Żoliborz - realizacje

Ogrody I - realizacje

Ogrody II - realizacje

Ogrody III - realizacje

Ogrody IV - realizacje

Ogrody Marki - realizacje

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577