Radzymin

Ogrody Radzymin

OGRODY RADZYMIN

OGRODY I TRAWNIKI, ODŚNIEŻANIE, SADZENIE WYCINKA DRZEW, SYSTEMY NAWADNIANIA

Na terenie Radzymina i okolic firma KRZAK prowadzi działalność, której główną działalnością jest projektowanie ogrodów, ich zakładanie oraz urządzanie ogrodów. Oprócz usług ogrodniczych firma oferuje wszelkiego typu wycinki drzew, krzewów. Jako doświadczona firma, zajmujemy się kompleksowo usługami ogrodniczymi, od A do Z. Nasz konik to ogrody i trawniki, począwszy od projektu po realizację. Warto wspomnieć, że na rynku istniejemy już kilkanaście lat.

KRZAK, charakterystyka firmy:

  • projektowanie ogrodów, terenów zielonych oraz parków,projektowanie ogrodów radzymin
  • zakładanie ogrodów, terenów zielonych oraz parków,
  • urządzanie ogrodów, terenów zielonych oraz parków,
  • pielęgnacja ogrodów, terenów zielonych oraz parków,
  • sadzenie i wycinka drzew, ogrodów, pastwisk, krzewów,
  • odśnieżanie,
  • zakładanie systemów nawadniających,
  • zakładanie i pielęgnacja trawników.

zakładanie ogrodów radzyminOgrody, trawniki, nawadnianie...

Na rynku mazowieckim, firma KRZAK zdobyła wielką renomę, dzięki czemu Klienci od lat przychodzą do naszej firmy, czy polecają nasze usługi swoim znajomym. Nasza firma wykorzystuje najnowsze techniki i technologie, dostępne w usługach ogrodniczych. W przypadku, gdy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, oferujemy doradztwo, które z pewnością rozświetli Państwu niejasne zagadnienia.

Projekt ogrodu powinien być wykonany nader szczegółowo, ze względu na jego późniejsze zamieszczenie w realnym otoczeniu. Projektowanie ogrodów w naszej firmie jest niezwykle szybkie, dzięki czemu wielu Klientów już na drugi dzień może zobaczyć zwizualizowane efekty naszej pracy z przyszłym ogrodem. Wszelkie wątpliwości, zmiany są wdrażane w etapie projektowania ogrodów.

wycinka drzew radzyminZakładanie ogrodów w Radzyminie nie jest niczym nowym, ze względu na mnogość Klientów, którym marzy się porządny ogród, czy to nastawiony na uprawę, czy to nastawiony na estetykę. Nasza firma od kilkunastu lat zakłada ogrody, dzięki czemu posiadamy odpowiednie doświadczenie przy wykonywaniu prac, związanych z ogrodnictwem. Oprócz zakładania ogrodów istnieje możliwość pielęgnacji ogrodów. Ogrody przydomowe powinny być pielęgnowane, aby utrzymały swój niezwykły charakter i naturalne piękno.

Ostatnią, najważniejszą gałęzią w naszej firmie jest wycinka drzew. Jako ekipa profesjonalistów podejmujemy się wykonywania prac na wysokościach (przycinanie drzew), czy to całkowitego wycięcia drzew. Na terenie całego Radzymina podejmujemy się wycinki drzew oraz krzewów i innych aspektów flory i fauny. 

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577