Targówek

Ogrody Targówek

OGRODY TARGÓWEK

Ogrody - projektowanie, zakładanie, pielęgnacja ogrodów i trawników, sadzenie i wycinka drzew

Firma KRZAK jest liderem w branży usług ogrodniczych na terenie Targówka i rozleglejszych okolic. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej z naszych usług korzystają klienci prywatni oraz klienci z sektorów publicznych, usługowych oraz produkcyjnych. Technologia, którą wykorzystujemy przy pracy z ogrodami jest najwyższej klasy, dzięki czemu wszelkie prace ogrodowe są wykonywane efektywnej i terminowo. Do podstawowych zadań naszej firmy należy projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów oraz wycinka drzew oraz krzewów. 

projektowanie ogrodów Targówek

Oferujemy:

  • projektowanie ogrodów i doradztwo,
  • zakładanie ogrodów i prace ziemne,
  • pielęgnowanie terenów zielonych,
  • wycinanie drzew, krzewów, pastwisk,
  • odśnieżanie dachów, dróg.

zakładanie ogrodów TargówekOgrody, trawniki, nawadnianie - od projektu po realizację

Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem ogrodów. Jako specjaliści wiemy jak odpowiednio rozmiesić elementy ogrodu, aby całość została wykonana w równowadze estetycznej. Przy projekcie pracujemy razem z Klientem, dzięki czemu Klient ma integralny wpływ na to, co i jak, będzie się znajdować w ogrodzie. Ogrody przydomowe w frazie projektu mogą dowolnie modulowane. Mamy wpływ na to, co sobie wymarzymy.

Zakładanie ogrodów jest czasochłonnym zajęciem, dlatego ważnym jest, aby wszystko dokładnie rozplanować w czasie. Dzięki doświadczeniu przy zakładaniu ogrodów jesteśmy w stanie zrobić proste i skomplikowane projekty ogrodów. Przy zakładaniu ogrodów należy zapamiętać, iż czas jest ważnym wycinka drzew Targówekczynnikiem, chociażby ze względu na uprzednio zasadzone sadzonki roślin, których okres kwitnięcia przypada np. na lato. Stąd trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Na terenie zakładów, domów prywatnych, blokowisk z roślinnością podejmujemy się wycinki drzew. Tego typu realizacje są przeprowadzane najlepszym sprzętem dostępnym w Europie. Wycinka i sadzenie drzew to kolejna czynność, której się podejmujemy np. po całkowitej wycince drzew. Jako jedna z nielicznych firm robimy to efektywnie i stosunkowo tanio. W przypadku skorzystania z naszych usług oferujemy rabaty na liczne, inne usługi, które oferujemy w swojej firmie.

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577