Warszawa Białołęka

Ogrody Białołęka

OGRODY, WYCINKA DRZEW, ODŚNIEŻANIE - BIAŁOŁĘKA

Projektowanie, zakładanie, pielęgnacja ogrodów i trawników, wycinka i sadzenie drzew, odśnieżanie, systemy nawadniające

Jesteśmy firmą działającą na terenie Białołęki i okolic. Firma składa się z kilkuosobowej ekipy inżynierów, których projektowanie krajobrazów, ogrodów, trawników jest zainteresowaniem i pasją. Usługi ogrodnicze, które oferujemy są wykonywane zgodnie z terminem założonym przez Klienta, a także wykonane w sposób, który odznacza się najwyższą jakością. Firma KRZAK zajmuje się projektowaniem ogrodów, zakładaniem ogrodów, pielęgnacją ogrodów i wieloma innymi usługami.

Ogrody przydomowe są nieodzownym elementem towarzyszącym każdemu domowi. Tego typu ogrody charakteryzują się finezyjnością i niezwykłym urokiem.

Do najważniejszych możemy zaliczyć:

  • projektowanie ogrodów i trawników,projektowanie ogrodów Białołęka
  • zakładanie ogrodów i trawników,
  • pielęgnowanie ogrodów, trawników, placów zielonych,
  • sadzenie i wycinka drzew, krzewów, trawisk,
  • odśnieżanie zaśnieżonych terenów, placów, czy dachów.

zakładanie ogrodów BiałołękaDarmowa wycena - projekt ogrodu - realizacja

Jako profesjonaliści w branży wykonujemy darmową wycenę projektu ogrodu. Po akceptacji wyceny, dokonywany jest projekt zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami założonymi przez Klienta. Przy projekcie, bardzo ważne jest, aby pamiętać o wszelkich szczegółach, które w zakładaniu ogrodów, mogą mieć decydujący wpływ na to, czy dany element będzie miał możliwość pojawienia się w rzeczywistości. 

wycinka drzew BiałołękaZakładanie ogrodów jest usługą, którą świadczymy na terenie całej Białołęki, dzięki realizacji wielu zleceń, nasza firma projektuje i wdraża ogrody w sposób, w jaki Klienci sobie zażyczą, oczywiście jako profesjonaliści wskażemy, jakie elementy przy zakładaniu ogrodów są niemożliwe do zrealizowania. Oprócz tego, firma KRZAK oferuje wszelkie prace ziemne związane z zakładaniem ogrodów. 

Wycinka drzew jest kolejną usługą, na którą nasza firma kładzie nacisk. Podejmujemy się realizacji wycięcia drzew na terenach miejskich, publicznych i prywatnych. Wykorzystywane przez nas narzędzia sprawiają, że praca przy wycięciu drzew, czy krzewów jest niezwykle prostsza, a także szybsza, dzięki czemu wielu Klientów zwraca się do nas z prośbą o pomoc. 

 

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577