Ząbki

ogrody Ząbki

OGRODY, TRAWNIKI, SADZENIE I WYCINKA DRZEW - ZĄBKI

Firma Krzak działa na terenie całego powiatu wołomińskiego, ze wskazaniem na miasto Ząbki. Od kilkunastu lat zajmujemy się kompleksowymi usługami dla pojedynczych klientów oraz przedsiębiorstw. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów, zakładaniem ogrodów i wycinką drzew. Oprócz tego pielęgnujemy ogrody, mini ogrody na tarasach, czy balkonach i wszelkie ogrody czy trawniki. Oprócz tego zajmujemy się profesjonalną realizacją usług z zakresu systemów nawadniających.

Oferty firmy Krzak:

  • projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów,projektowanie ogrodów ząbki
  • odśnieżanie zaśnieżonych terenów,
  • wycinka roślin (drzew, krzewów etc),
  • sadzenie i wycinka drzew,
  • zakładanie systemów wodnych.

zakładanie ogrodów ząbkiJakość usług jest głównym czynnikiem, dla którego Klienci wybierają naszą firmę spośród innych. Oprócz tego efektywność i termin realizacji usług stoi na odpowiednio wysokim poziomie. Usługi ogrodnicze, które wykonujemy są pełne pasji i pierwotnego piękna, dzięki czemu każdy z ogrodów wyróżnia się czymś wyjątkowym. 

Na terenie Ząbków i okolic jest niewiele firm, które potrafią w sposób poprawny wykonać projekt ogrodu. Projektowanie ogrodów nie może zostać wykonane po łebkach, ze względu na późniejsze umieszczenie planów w życie. Projekty ogrodów są różnorodne, ze względu na specyfikę planów Klienta i charakter terenu.

wycinka drzew ząbkiPo założeniu ogrodów należy odczekać, aż roślinność zakwitnie. Jest to znany nam proces występujący we florze i faunie. Jeżeli chodzi o realizację usługi, najlepiej jest się jej podjąć w okresie wiosenno-jesiennym, ze względu na dobrą temperaturę, czy miękkość ziemi. Nasze realizacje mogą Państwo obejrzeć w galerii naszej strony. Ogrody od podstaw, od projektu po skończony ogród. Ogród przydomowy jest finalnym etapem, gdzie możemy podziwiać efekty mozolnej i ciężkiej pracy.

Jako firma, trudniąca się kompleksowymi usługami ogrodniczymi, podejmujemy się wycinki drzew na terenach prywatnych i publicznych. Przy dostępnej wiedzy i posiadanym urządzeniom, jesteśmy w stanie zrobić to skutecznie, tanio i całkowicie bezpiecznie, dla otoczenia, czy też samych ludzi. Warto wspomnieć, że wycinamy drzewa na terenie Ząbków i okolic. Kolejną rzeczą, o której musimy wspomnieć jest wycinka i sadzenie drzew, których sadzenia podejmujemy się na terenie całej Warszawy

 

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577