Sprzątanie sezonowe

Sprzątanie sezonowe, grabienie liści i inne prace porządkowe - Warszawa

Posiadanie pięknego oraz zdrowego ogrodu wymaga odpowiedniej ilości czasu i energii. Właściwa pielęgnacja trawnika, krzewów czy też drzew, pozwoli na cieszenie się wspaniałą roślinnością o każdej porze. Jednakże, aby pieczołowicie doglądana zieleń prezentowała się naprawdę dobrze, a jej rozwój odbywał się w prawidłowy sposób, należy również zadbać o prawidłowe sprzątanie terenów zielonych. W zależności od pory roku, niezbędne będzie wykonywanie określonych prac porządkowych.

grabienie liści - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Nasza firma oferuje Państwu szeroki zakres usług w tej dziedzinie. Bez względu na to, czy jest zima, wiosna, jesień czy też lato, możemy zapewnić profesjonalne sprzątanie, na które składa się m.in. wywóz odpadów zielonych oraz grabienie liści.

Zmiany a jednocześnie potrzeba porządków w ogrodzie często zależą od warunków pogodowych. Nawet w okresie, gdy liście oraz łodygi są zielone i mocne, może pojawić się sytuacja związana z mocnym wiatrem lub burzą. Wówczas koniecznym staje się uporządkowanie terenu poprzez grabienie liści oraz wywóz odpadów zielonych. Także nadłamane konary czy gałęzie będą wymagać interwencji. Ich usunięcie lub przycięcie pozwoli na utrzymanie ładu i bezpieczeństwa. W tym zakresie także mogą liczyć Państwo na naszą pomoc i skuteczne działanie.

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, pragnących zachować porządek w przydomowych ogrodach, jak również do firm oraz placówek, którym nie jest obojętny stan zieleni znajdującej się w otoczeniu ich lokali. Sprzątanie sezonowe – wywóz odpadów zielonych, grabienie liści, odśnieżaniem mycie elewacji i kostki – realizujemy w Warszawie oraz innych miastach z najbliższej okolicy.


Kompleksowe sprzątanie sezonowe - czyli co i kiedy?

Bez wątpienia to jesień jest tym okresem w roku, który wymaga szczególnego podejścia do sprzątania. Podczas październikowych i listopadowych tygodni, trzeba przeprowadzać szereg prac, dzięki którym zieleń będzie dalej cieszyć oko, a przy tym zostanie należycie zabezpieczona przed zimą. Dlatego oferujemy między innymi:

  • grabienie oraz wywóz liści;
  • eksportowanie odpadów zielonych.

Natomiast okres zimowy to prace związane przede wszystkim ze sprzątaniem śniegu. Zgodnie z tym, realizujemy odśnieżanie:Sprzątanie sezonowe - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

  • parkingów;
  • posesji oraz podjazdów;
  • chodników;
  • dachów.

W ciągu całego roku, wykonujemy dodatkowe prace, jak:

  • mycie myjką ciśnieniową (m.in. elewacji, kostki brukowej);
  • kompleksowe zamiatanie;
  • wycinki drzew.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami takimi, jak wywóz odpadów zielonych czy grabienie liści na terenie miasta Warszawa, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577