Wycinka i usuwanie drzew

Wycinka drzew - Warszawa, Białołęka, Marki, Radzymin

Wycinka i usuwanie drzew - Warszawa, Białołęka, Legionowo

Wycinka drzew - WarszawaWycinka oraz usuwanie drzew – niezależnie czy na terenach posesji, parków, lasu, czy innych miejsc przeznaczonych pod inwestycje, wymaga w pełni profesjonalnego podejścia. Wszelkie prace, takie jak wycinanie drzew czy zrębkowanie gałęzi, wykonywane na terenie miasta Warszawa, muszą być wykonywane fachowo, solidnie oraz z uwzględnieniem przepisów i zasad. Wybierając ofertę firmy KRZAK z Warszawy, możecie być Państwo pewni, że zlecona nam wycinka drzew, w całości spełni powyżej wymienione warunki.

Dysponujemy odpowiednim – specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu wycinanie drzew odbywa się szybko, sprawnie oraz bezpiecznie. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy, którzy mają bardzo duże doświadczenie w tego typu pracach. Do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, z największym zaangażowaniem wykonując zadania, które wyznaczy Klient.

Po wykonaniu wycinki drzewa na życzenie Klienta, możemy zapewnić sprzątnięcie terenu oraz zrębkowanie lub wywóz gałęzi i innych pozostałości. Dzięki temu firma Krzak jest w stanie kompleksowo przygotować Państwa posesję do zimy.

 

Wycinka i pielęgnacja drzew – Warszawa

Realizowana przez nas usługa wycinki drzew, może przyjmować różny zakres – wszystko zależy od szczegółowości zlecenia. To właśnie Państwo ustalają, jak wiele prac wykonają specjaliści. Prócz całkowitego usuwania drzew, oferujemy bowiem także:Wycinka drzew - Warszawa, Białołęka, Marki

  • usuwanie i zrębkowanie martwych oraz chorych gałęzi;
  • przycinanie drzew na potrzeby inwestycyjne (dla energetyki, telekomunikacji itp.);
  • cięcia mające na celu poprawę warunków oświetlenia;
  • usuwanie połamanych gałęzi (np. na skutek silnych wiatrów);
  • podkrzesywanie i przycinanie estetyczne;
  • frezowanie oraz karczowanie pni.

To doświadczenie i fachowość sprawiły, że firma Krzak zyskała tak ogromną przychylność wśród Klientów z miasta Warszawa. Pielęgnacja, usuwanie i wycinanie drzew, a także zrębkowanie gałęzi – wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy Klientów prywatnych oraz instytucjonalnych!

 

Wycinka drzew - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Wycinkę drzew uskuteczniamy szczególnie w miastach: Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Wycinka drzew III - realizacje

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577