Wywóz gruzu i odpadów

wywóz gruzu Warszawa

Wywóz gruzu i odpadów - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Podczas wszelkich prac budowlanych czy remontowych, bardzo często zostaje całe mnóstwo niepotrzebnych odpadów i gruzu. Realizowane przez naszą firmę usługi, pozwolą Państwu pozbyć się tego typu zbędnych materiałów.

Świadczona przez nas usługa wywozu odpadów budowlanych, skierowana jest do osób prywatnych, jak również firm czy instytucji. W każdym przypadku przyjedziemy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia i zapewnimy profesjonalny wywóz wskazanych materiałów. Usługi oferujemy Klientom z Warszawy, jak również okolic.

Wywóz gruzu odpadów - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, ZąbkiWywóz gruzu oraz odpadów budowlanych realizujemy za pośrednictwem specjalnie przystosowanych pojazdów. Pojemne oraz mobilne samochody, bez problemu wjadą w każde wskazane przez Państwa miejsce, pozwalając na wygodny, szybki oraz bezpieczny załadunek wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych. Nasze auta przystosowane są do przewozu odpadów drewnianych, szklanych, metalowych, jak też innych.

Kierowcy zajmujący się wywozem to doświadczeni fachowcy, którzy w profesjonalny sposób zajmą się załadunkiem odpadów. Powierzając nam wywóz gruzu ze swojej działki, macie Państwo gwarancję szybkiej oraz dokładnej usługi.

 

Wywóz gruzu – profesjonalnie i tanio

Niewątpliwą zaletą polecanego przez nas wywozu gruzu i odpadów budowlanych jest także jego cena. Na tle innych firm – nie tylko z Warszawy, nasza oferta to tania i bardzo konkurencyjna propozycja.

Jeśli zatem chcą Państwo przygotować teren wprost pod zamieszkanie i dokładnie uprzątnąć miejsce budowy, zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług: wywóz gruzu oraz odpadów budowlanych. Proponowane zabiegi przeprowadzane są na terenie miasta Warszawa. Oprócz eksportowania gruzu i odpadów budowlanych, zajmujemy się także pracami porządkowymi w trakcie, jak i po pracach budowlanych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani inną usługa prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577