Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów Warszawa

Odśnieżanie dachów - Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, Ząbki

Obowiązkiem właściciela bądź też zarządcy każdego obiektu budowlanego, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa nie tylko osobom znajdującym się w danym obiekcie, ale także w jego pobliżu. Zasada ta musi być szczególnie respektowana w okresie zimowym, gdy dachy zaczyna pokrywać śnieg.

Odśnieżanie dachów Warszawa, Białołęka, Legionowo, Marki, Radzymin, ZąbkiRealizowane przez nas odśnieżanie na wysokości, stanowi usługę, dzięki której górne partie obiektów, którymi Państwo zarządzacie, będą wolne od nadmiaru śniegu oraz wszelkich nawisów i sopli.
Bezpieczne i skuteczne odśnieżanie dachów różnych obiektów

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu odśnieżanie realizowane jest zgodnie z normami oraz wymaganiami. Wszelkie prace na wysokości odznacza pełna fachowość. Odpowiednio zabezpieczony teren w połączeniu z pełną fachowością i wysokimi kwalifikacjami naszych doświadczonych specjalistów, sprawią, że odśnieżanie dachów wykonywane będzie szybko oraz bezpiecznie. Podejmujemy się likwidacji puchu ze szczytów płaskich, jak też skośnych.

Oferujemy odśnieżanie dachów m.in.:

  • hal magazynowych i przemysłowych;
  • szkół i obiektów sportowych;
  • marketów i hal wystawienniczych;
  • budynków mieszkalnych.

Usługi odśnieżania dachów realizujemy na terenie Warszawy oraz okolic. Oprócz pełnego profesjonalizmu, zapewniamy naszym Klientom bardzo korzystne ceny. Zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy!

Odśnieżanie - galeria

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

Krzak Adam Mańk

03-144 Warszawa

ul. Światowida r. Ćmielowskiej Va

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577